Cēsu novada dome kopā ar uzņēmējiem izvērtēs pašvaldības budžetu

Cēsu novada dome kopā ar uzņēmējiem izvērtēs pašvaldības budžetu

Cēsu novada dome sadarbībā ar Cēsu uzņēmēju klubu veiks pašvaldības budžeta izdevumu izvērtēšanu, lai efektivizētu novada finansiālo pārvaldību.

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) biedrs Cēsu uzņēmēju klubs izrādījis iniciatīvu piedāvāt savu redzējumu Cēsu novada domei darba optimizēšanā, atsakoties no tādiem pienākumiem, kas nav tieši vērsti uz pašvaldības funkciju nodrošināšanu, kā arī iesakot veidus, kā samazināt izdevumus.

Cēsu novada domes priekšsēdētājs Jānis Rozenbergs akcentē uzņēmēju ieteikumu lietderīgumu: “Ņemot vērā, cik daudz enerģijas uzņēmēji ikdienā iegulda, lai konkurences apstākļos veicinātu efektivitāti, optimizējot, automatizējot un citādi pilnveidojot savu uzņēmumu iekšējos procesus, ir tikai loģiski, ka vēlamies ieklausīties viņu viedoklī par to, kā attīstīt mūsu kopējās mājas – Cēsu novadu. Uzņēmēji ir mūsu novada asinsrite, un esmu pateicīgs Cēsu uzņēmēju klubam par šādu iniciatīvu”.

Tiek apsvērts gan tas, kā modernizēt īpašumu apsaimniekošanu, optimizēt darbaspēka izmaksas, kā arī veikt uzlabojumus citās jomās. “Mēs vēlamies dzīvot sakārtotā vidē, kur ikkatrs samaksātais eiro nodokļu veidā tiek iztērēts atbildīgi un efektīvi, lai tādējādi varam teikt, ka tieši Cēsis ir vieta, kur ir prieks būt un strādāt,” saka Cēsu uzņēmēju kluba pārstāve un LTRK Mazo un vidējo uzņēmumu padomes locekle Tatjana Bernharde, “es ceru, ka pēc mūsu piemēra par sadarbību, rīkosies arī citu pašvaldību vadītāji, kopā ar uzņēmējiem meklējot labākos risinājumus reģionu attīstībā.”

Pirms mēneša veiktā LTRK biedru aptauja liecina, ka uzņēmēji uzskata, ka gan valsts, gan pašvaldības varētu ieekonomēt no 10% līdz 20%, tādējādi ievērojami samazinot tēriņus. 

SADARBĪBAS PARTNERI

 


Kontakti

Cēsu Uzņēmēju klubs
Valmieras iela 2, Cēsis, LV-4101
Reģ.Nr. 40008009883
www.cuk.lv
Valdes priekšsēdētājs Arkādijs Suškins
Telefons: +371 29413430

Seko mums sociālajos tīklos: